Połącz...

Obsługa klienta w dziale support IT z językiem niemieckim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 - 4 500 PLN
Opublikowane 14 dni temu
Kontakt Natalia Skórnicka
Nr Ref. 4-26-50782

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy IT, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Obsługa Klienta w dziale support IT z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Kontakt telefoniczny z Klientem w języku niemieckim
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań w obsłudze Klienta
  • Określanie potrzeb Klientów
  • Sporządzanie dokumentacji oraz raportów

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (infolinia 24/7)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, uprzejmość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Korzyści

  • Biuro zlokalizowane w centrum Poznania
  • Zdobycie wiedzy z zakresu IT
  • Stabilne zatrudnienie
  • Elastyczny grafik
  • Jasno określona ścieżka rozwoju
  • Kursy językowe
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?utm_source=email

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT and Telekomunikacja | Telekomunikacja | Obsługa klienta | IT | Sieci | Asystent / asystentka | Pierwsza linia wsparcia | Customer support