Połącz...

Kierownik Jakości

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 20 dni temu
Kontakt Katarzyna Kołuda
Nr Ref. 9-21-55241

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która otwiera nowy zakład w Łodzi w 2019 roku, poszukujemy obecnie kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki :

  • odpowiedzialność za System Jakości fabryki
  • zapewnienie zgodnego ze specyfikacjami produktu
  • zapewnianie technicznego wsparcia i szkoleń odnośnie specyfikacji produktu
  • opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji Produktu i Systemu Jakości

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z obszaru mechaniki, elektryki, elektroniki lub zarządzania
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomosć języka angielskiego
  • znajomość wymagań normy ISO 9001
  • znajomość narzędzi jakości: Kontrol Plany, karty SPC, analiza Fish-Bone, diagram Pareto, Histogramy, 5S, Poka-Yoke, 5-Why, FMEA
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Korzyści

W ramach zatrudnienia firma oferuje:
  • Możliwość rozwoju w nowootwartym zakładzie produkcyjnym
  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie medyczne

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Kierownik / menedżer | Utrzymanie | Produkcja | Mechanic