Połącz...

Manager zespołu sprzedażowego w branży medycznej

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 7-13-53411

Wraz z naszym Klientem, w związku z rozbudową struktur sprzedażowych, rozwojem portfolio produktowego i pozyskaniem nowej grupy klientów, poszukujemy doświadczonego Managera, który chciałaby współtworzyć strategię sprzedaży i rozwijać zespół handlowy w Polsce na stanowisku: Manager zespołu sprzedażowego w branży medycznej

Zakres obowiązków:

  • kierowanie aktywnościami sprzedażowymi i rozwojem podległego zespołu Przedstawicieli Handlowych (około 20 osób)
  • kierowanie zespołem poprzez bliską współpracę, wsparcie, mentoring oraz transparentną komunikację
  • współtworzenie, rozwój i implementacja strategii sprzedażowej w Polsce
  • analiza wskaźników sprzedażowych i wsparcie zespołu w realizacji celów
  • analizowanie raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży
  • opracowanie, wdrożenie i realizację planów rozwoju dla obsługiwanych klientów
  • budowanie długoterminowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • analiza zyskowności, planowanie i kontrola budżetu
  • raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami do zarządu spółki
  • reprezentowanie i promowanie firmy wśród specjalistów na konferencjach, spotkaniach branżowych, przetargach

Wymagania

  • wieloletnie doświadczenia w kierowaniu zespołami sprzedażowymi
  • udokumentowana znajomość branży medycznej
  • umiejętność prowadzenia treningów i znajomość narzędzi wspierających rozwój pracowników
  • dodatkowym atutem będzie znajomość procedur przetargowych, praktyczne doświadczenie w analizie dokumentacji przetargowej i warunków udziału w przetargach
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, handlowych i negocjacyjnych
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B (w zależności od preferencji Kandydata)
  • samodzielne stanowisko pracy z szerokim zakresem decyzyjności i możliwością implementowania sprawdzonych rozwiązań w obszarze kierowania zespołami oraz strategii sprzedażowej
  • konkurencyjne wynagrodzenie składującej się z podstawy oraz premii
  • niezbędne narzędzia pracy – smartfon, laptop, samochód służbowy
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Medycyna i farmaceutyka | Medycyna | Kierownik / menedżer sprzedazy | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Koordynator | Kierownik / menedżer jednostki | Regionalny kierownik sprzedazy | Rozwój biznesu | Jednostka | Medyczny | Sprzęt medyczny | Klinika prywatna | HR Specialist