Połącz...

Manager ds. transportu

Lokalizacja świętokrzyskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 9 miesięcy temu
Kontakt Anna Gawlik
Nr Ref. 7-13-51438

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem struktur organizacyjnych i stworzeniem nowego stanowiska pracy, poszukujemy:

Managera ds. transportu

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie procesem transportu w ramach 3 fabryk zlokalizowanych w Polsce oraz Europie
  • monitoring rynku transportowego oraz stały kontakt z przewoźnikami
  • kontrola jakości realizowanych zleceń przez zewnętrznych dostawców
  • analiza i usprawnianie procesów logistycznych w zakresie transportu
  • współpraca z działami firmy: Customer Service, Zakupy
  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora ds. Logistyki Grupy

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze transportu, w tym doświadczenie w zarządzaniu projektami lub podległym zespołem
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym: asertywność, umiejętność nawiązania i utrzymania dobrych relacji z klientem wewnętrznym jak i zewnętrznym
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • dobra praktyczna znajomość przepisów prawa krajowego i międzynarodowego regulujących działalność transportową
  • znajomość wskaźników kosztowych i jakościowych wykorzystywanych w transporcie
  • gotowość do odbywania delegacji służbowych
  • prawo jazdy kat. B

  • stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce na rynku
  • duża samodzielność i niezależność
  • możliwość wdrażania standardów w kilku fabrykach w Europie
  • atrakcyjne system wynagrodzenia (podstawa+premia kwartalna)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Produkcja | Logistyka | Kierownik / menedżer | Specjalista | Transport | Logistician