Połącz...

Manager Logistyki

Lokalizacja Września
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 8 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-21-51877

Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Manager Logistyki

Miejsce pracy: okolice Gniezna/Wrześni

Obowiązki:

  • Zarządzanie logistyką wewnętrzną w zakładzie produkcyjnym zgodnie z potrzebami i strategią firmy, w celu zapewnienia efektywnego przepływu materiałów oraz dostaw towaru do odbiorców
  • Nadzór nad realizacją podległych procesów logistycznych zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Wdrażanie działań mających na celu rozwój, optymalizację i doskonalenie procesów logistycznych
  • Odpowiedzialność za planowanie, zarządzanie transportem i realizację dostaw
  • Nadzór nad przepływem materiałów w fabryce i kontrola stanów magazynowych
  • Zarządzanie zespołem
  • Wsparcie techniczne w trakcie wdrażania nowych projektów i modernizacji
  • Systematyczne analizowanie, ocenianie i optymalizowanie efektywności procesów logistycznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w logistyce produkcyjnej
  • Zaawansowane umiejętności analityczne
  • Rozwinięte kompetencje liderskie
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Praca w dynamicznym otoczeniu produkcyjnym w firmie o ugruntowanej marce na rynku
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji
  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dodatkowe benefity

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i przesłanie CV w języku angielskim oraz postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Mechanika | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Automatyka | Wsparcie techniczne | Inżynier | Mechanik | Konstruktor | Projektant | Montaż | Wdrażanie | Wytwórczy | Utrzymanie | Produkcja | Projekt | 3D | AutoCAD | Solidworks | Tool-maker