Połącz...

Młodszy Pracownik magazynowy - Widzew

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 2 750 - 3 000 PLN
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Grafton Łódź
Nr Ref. 9-19-53300

Dla naszego klienta, dystrybutora renomowanych kosmetyków, z siedzibą w Łodzi, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Pracownik magazynu

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zamówień
  • Przyjmowanie dostaw – rozładunek Tira
  • Odpowiednie rozlokowanie towaru na magazynie
  • Dowożenie towaru i rozkładanie na regałach
  • Pakowanie produktów do wysyłek (w kartony zbiorcze)
  • Porządkowanie magazynu
  • Obsługa wózka paletowego - opcjonalnie
  • Inne czynności związane z prawidłowym funkcjonowaniem magazynu

Wymagania

  • Pracowitość i sumienność
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac magazynowych mile widziane
  • Uprawnienia na wózki wodlowe - mile widziane
  • Prawo jazdy kategorii B -mile widziane

  • praca w przyjaznej atmosferze, w młodym dynamicznym zespole
  • praca na jedną zmienę w stałych godzinach 8.00-16.00
  • umowa o pracę tymczasową (możliwość także podjęcia pracy od razu w ramach umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą)
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe ZFŚS
  • dofinansowanie do urlopu

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Sprzedaż and Marketing | HR and administracja and prawo | Marketing | Administracja | Sprzedaż | Specjalista | Koordynator | Kierownik sklepu | Analityk | Doradca | HR | Kadry | Relacje | Moda | FMCG | Logistyka | Detal | Sklep | Technician