Połącz...

Asystent w dziale księgowosci AP

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 500 - 4 500 PLN
Opublikowane 30 dni temu
Kontakt Katarzyna Wojdat
Nr Ref. 3-19-52761

Jeśli jesteś studentem finansów i rachunkowości (lub pokrewnych kierunków), masz za sobą praktyki lub staż i chcesz zdobyć doświadczenie zapoznaj się z poniższą ofertą:

Dla naszego Klienta, producenta elekronarzędzi, poszukujemy:
Asystenta w dziale księgowosci AP
Zadania:

  • wprowadzanie faktur do systemu
  • weryfikacja i wyjaśnienie niezgodności na fakturach
  • księgowanie
  • przygotowanie raportów i zestawień w Excel

Wymagania

  • Preferowane wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów ( kierunki: księgowość, finanse lub ekonomia)
  • Doświadczenie (także praktyki, staże) w obszarze księgowości/finansów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole

Korzyści

  • umowa zlecenie 3 miesiące
  • atrakcyjna lokalizacja (przy stacji metra)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Bookkeeper, accountant