Połącz...

Młodszy Księgowy (VAT, CIT)

Lokalizacja Jelcz Laskowice
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 500 - 6 000 PLN
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Łukasz Respondek
Nr Ref. 5-11-55152

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce: Jelcz-Laskowice

Obowiązki na stanowisku:

  • pomoc przy tworzeniu deklaracji związanych z podatkiem od nieruchomości,
  • wspomaganie pracy działu podatkowego,
  • kontakt z instancjami zewnętrznymi: Urząd Skarbowy, Izba Skarbowo-Celna,
  • praca przy przygotowywaniu rozliczeń i deklaracji podatkowych CIT oraz VAT,
  • pomoc przy księgowaniu faktur transportowych oraz dokumentów celnych,
  • archiwizacja powierzonej dokumentacji,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru ekonomii,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z księgowością,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość programu Excel,
  • znajomość programu SAP,
  • doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowej VAT,

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Księgowy / Księgowa | Asystent / asystentka | Excel | Finanse | Młodszy / młodsza | Vat | Podatki | Bookkeeper, accountant