Połącz...

Księgowy z j. angielskim

Lokalizacja Województwo Dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 1 000 - 1 500 EUR
Opublikowane około 14 godzin temu
Nr Ref. 5-26-53536

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z 35 biurami w 6 krajach. Grafton Recruitment jest dostawcą kompleksowych rozwiązań rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy korporacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa/ Księgowy w Czechach

Lokalizacja: Liberec, Czechy

Zakres obowiązków:

  • rozliczanie faktur, not kredytowych, zaliczek, dokumentów wewnętrznych
  • kontakt z klientami
  • uczestniczenie w miesięcznych operacjach zamykania, kompilacji sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie raportów

Wymagania

  • język angielski na poziomie min.B2
  • mile widziany język czeski
  • wykształcenie kierunkowe w obszarze Bankowości/ Finansów/Księgowości
  • chęć podjęcia zatrudnienia w Czechach
  • znajomość środowiska Ms Office, w szczególności MS Exel

Korzyści

  • KARTA MULTISPORT
  • KURSY JĘZYKOWE
  • MIĘDZYNARODOWE ŚRODOWISKO PRACY
  • PLATFORMA MYBENEFIT
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
  • SZKOLENIA
  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Analizy | Bankowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Urzędnik | Analityk | Agent | Księgowy / Księgowa | Administrator | Zobowiązania | Należności | Back office | Biznes | Rozliczanie płatności | Front office | Bookkeeper, accountant