Połącz...

Księgowy w dziale należności z j.niemieckim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 - 6 000 PLN
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Olimpia Welenc
Nr Ref. 4-11-53130

Naszym Klientem jest centrum finansowo-księgowe, znana marka o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów otwartych na nowe wyzwania, którzy posiadają doświadczenie w dziale AR/OtC :

Stanowisko: Księgowy w dziale należności z j.niemieckim

Zadania:

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Księgowanie płatności przychodzących
  • Rozliczanie należności
  • Codzienna komunikacja z Klientem wewnętrznym w języku niemieckim
  • Udział w usprawnianiu procesów w dziale AR
  • Praca w oparciu o system SAP
  • Migracje zagraniczne

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (Rachunkowość, Ekonomia, Finanse)
  • 2- 3 letnie doświadczenie w księgowości (dział AR)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Wysoka kultura osobista i zorganizowanie
  • Mile widziana znajomość SAP

Korzyści

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Komfortowe biuro w centrum Poznania
  • Bogaty pakiet benefitów

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Przedstawiciel | Należności | Excel | Finanse | Finansowe | SAP | Migracja | Wprowadzanie danych | Korporacja | Biznes | BPO | Bookkeeper, accountant