Połącz...

Księgowa/y z j. holenderskim Start-up

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 25 dni temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 4-11-54431

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która w wyniku efektywnego rozwoju swojej działalności w Polsce, zdecydowała się na budowę w Poznaniu Centrum BPO/SSC świadczącego usługi głównie na potrzeby lokalizacji europejskich. Aktualnie pposzukujemy kandydata na stanowisko:
Księgowa/y z j.holenderskim (Start-up)

Lokalizacja: Poznań

Obowiązki:
Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • Uczestniczenie w migracji procesów
  • Tworzenie procedur procesowych i analiza popełnianych błędów
  • Monitorowanie terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności
  • Kontakt z dostawcami, uzgadnianie poprawności wystawianych faktur
  • Tworzenie raportów
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Uczestniczenie w zamknięciu miesiąca
  • Raportowanie do lidera.

Wymagania

  • Min 1-2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze (AP lub AR) w sektorze BPO/SSC
  • Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego i języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i systemu SAP
  • Komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole.

Korzyści

  • Umowa o pracę
  • Możliwośc tworzenia centrum księgowo-finansowego od podstaw, udział w procesach migracji,
  • Praca w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju w strukturach centrum.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet benefitowy
  • Biuro w cenrum Poznania, w przyjaznej lokalizacji.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Analizy | Finanse SSC / BPO | Finanse | HR | Obsługa klienta | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Zobowiązania | Excel | Finanse | Finansowe | Proces | Raportowanie | Wprowadzanie danych | ERP | Migracja | Działanie | Projekt | Korporacja | Department | Bookkeeper, accountant