Połącz...

Koordynator zespołu obsługi klienta

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 7-26-54844

Dla naszego Klienta, firmy z międzynarodowym kapitałem, która w centrum Katowic prowadzi kameralne Centrum Usług Wspólnych - poszukujemy osoby, która będzie koordynować pracę 4-osobowego zespołu wsparcia sprzedaży.

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie, rozwój i wspieranie zespołu wsparcia sprzedaży,
  • prowadzenie procesów rekrutacji i wdrażania do pracy nowych członków zespołu,
  • przygotowywanie raportów dotyczących procesów wsparcia sprzedaży,
  • przejmowanie nowych procesów, tworzenie instrukcji i uaktualnianie istniejących,
  • koordynacja prac i zadań w procesie tworzenia ofert, wprowadzanie zamówień i przygotowywanie raportów,
  • kontrolowanie wskaźników KPI.

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze wsparcia sprzedaży,
  • biegłe posługiwanie się językiem angielskim (C1),
  • rozwinięte umiejętności analityczne,
  • zorientowanie na szczegóły,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • komunikatywność, umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym,
  • gotowość do pracy po południu, docelowo kilka dni w tygodniu (12-20),
  • sporadyczne wyjazdy służbowe (USA).

  • Praca w małej strukturze cieszącej się dużą renomą na rynku pracy,
  • współpraca w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • stabilne zatrudnienie,
  • bardzo dobra atmosfera pracy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karta OK system,
  • prywatna opieka medyczna.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Sprzedaż and Marketing | Finanse | Marketing | Specjalista | Analityk | Raportowanie | Rozliczenia / monitoring | Wprowadzanie danych | Ulepszanie | Sales Department Manager