Połącz...

Koordynator ds. HR z j.francuskim

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 7 000 - 7 500 PLN
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 1-26-53589

Dla naszego Klienta, prestiżowej organizacji o zasięgu globalnym, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Analiza i sprawdzanie poprawności danych personalnych
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego pracownikom
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • Wprowadzanie danych do systemu, raportowanie

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w obszarze administracji HR
  • Dobra znajomość j. angielskiego B2
  • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego C1
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, systemów HR
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym dynamicznym środowisku

Korzyści

  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta mulrtisport
  • Liczne bonusy i premie
  • Parking pod siedzibą firmy
  • Prywatna opieka medyczna i pakiet dentystyczny
  • Imprezy integracyjne

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Administracja | HR | Obsługa klienta | Administrator | Asystent / asystentka | Specjalista | Sekretarka | Urzędnik | Administracja | Back office | Excel | Biuro | Lecturer