Połącz...

Koordynator Logistyki Produkcji

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 500 - 6 500 PLN
Opublikowane 8 miesięcy temu
Kontakt Agata Kaczanowicz
Nr Ref. 4-11-51922

Naszym Klientem jest znana marka z kapitałem zagranicznym, z branży produkcyjnej. Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:
Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Bieżąca koordynacja pracy zespołu Logistyki Produkcji, w obszarze magazynowania oraz transportu wewnętrznego w fabryce
  • Zapewnienie odpowiednich warunków dla magazynowania
  • Zapewnienie dostarczenia materiałów zgodnie z harmonogramem
  • Zapewnienie realizacji planu produkcji
  • Zapewnienie wysokiego poziomu operacji logistycznych w fabryce
  • Nadzór i kontrola nad dokumentacją wewnętrzną
  • Organizacja pracy zespołu zmianowego Logistyki Produkcji

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie lub operacyjnym dziale logistyki - min. 3 lata
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Dobra znajomość procesu produkcji oraz zagadnień związanych z magazynowaniem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - umożliwiająca swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP, moduł WM
  • Umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność w działaniu
  • Gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)

Korzyści

  • Praca w międzynarodowej, znanej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Dynamiczne, samodzielne stanowisko
  • Wynagrodzenie podstawowe + Premie (roczna, gwiazdkowa)
  • Możlwiość rozwoju w strudkturach firmy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Produkcja | Koordynator | Kierownik / menedżer | Szkło | Logistyka | Materiały | Magazyn | Team Manager