Połącz...

Kontroler Finansowy

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 9-11-54313

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego.

Zadania:

  • koordynowanie pracy Działu Księgowości w celu zapewnienia prawidłowego i terminowego przygotowania raportów z obszaru rachunkowości zarządczej (miesięczne sprawozdanie finansowe, prognozy, coroczny audyt).
  • koordynowanie pracy Działu Należności w celu zapewnienia odpowiedniego procesowania rozliczeń, wpływów gotówkowych itp.
  • zarządzanie kapitałem obrotowym.
  • stworzenie i utrzymanie systemów i kontroli weryfikujących spójność wszystkich systemów, procesów i danych.
  • przygotowanie raportów podsumowujących i prognozujących działalność biznesową firmy i pozycję finansową w obszarze dochodów, wydatków, zysków na podstawie przeszłych, obecnych i oczekiwanych operacji.
  • przegląd sprawozdania finansowego firmy.
  • przygotowywanie analiz finansowych mających na celu wsparcie Zarządu firmy w procesie podejmowania decyzji.

Wymagania

  • 8 lat doświadczenia w obszarze kontrolingu finansowego.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • wykształcenie wyższe finansowe.
  • bardzo dobra znajomość Excela oraz doświadczenie w pracy z dowolnym systemem ERP.
  • elastyczność i rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Korzyści

  • Umowa o pracę.
  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa.
  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i udział w ciekawych projektach.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Finanse | Kontroler | Finanse | Finansowe | Kontroling | HR Generalist