Połącz...

Kontroler finansowy

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 7-11-54235

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w branży materiałów budowlanych, w związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontrolera finansowego

Miejsce pracy: okolice Leszna

Zakres obowiązków:

  • udział w procesie zamknięcia okresów rozliczeniowych dla 3 zakładów produkcyjnych firmy na terenie kraju
  • kontrola kosztów produkcyjnych, planowanie wielkości rezerw oraz analiza odchyleń produkcyjnych
  • uczestniczenie w przygotowywaniu budżetów, prognoz kosztów produkcyjnych (specyfikacji materiałowych, kosztów procesu)
  • systemowa obsługa procesu budżetowania w SAP
  • bieżąca współpraca z klientem wewnętrznym firmy w obszarze kontroli kosztów, przychodów oraz optymalizacji procesów

Wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w dziele finansowym firmy produkcyjnej: w tym min. 1,5 roczne doświadczenie w roli Kontrolera finansowego w międzynarodowym środowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra praktyczna znajomość systemu SAP
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analityczne
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (max. 2 – 3 dni w ciągu miesiąca)

  • praca w renomowanej, międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • benefity pozapłacowe (sportowa, prywatna opieka medyczna, ZFŚS, dostęp do szkoleń zawodowych)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Kontroler | Analityk | Finanse | Kontroling | Financial Controller