Połącz...

Kierownik produkcji i utrzymania ruchu

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Katarzyna Kołuda
Nr Ref. 9-21-52759

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która otwiera nowy zakład w Łodzi w 2019 roku, poszukujemy obecnie kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki :

  • udział w przygotowaniu, wdrożeniu i uruchomieniu nowego zakładu produkcyjnego
  • kierowanie podległymi pracownikami
  • nadzorowanie dostaw komponentów i wysyłek do klientów
  • planowanie produkcji
  • koordynowanie i zarządzanie działaniami korygująco- optymalizacyjnymi
  • kontrolowanie przestrzegania zasad BHP na hali produkcyjnej
  • udział w tworzeniu rocznych planów rozwoju
  • zawieranie umów z dostawcami
  • nadzór nad infrastrukturą budynku
  • harmonogramowanie pracy maszyn
  • organizacja i nadzór nad utrzymaniem, konserwacją i prowadzeniem prac naprawczych maszyn
  • współpraca z firmami serwisowymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne z obszaru mechaniki, elektryki, elektroniki lub pokrewne
  • minimum 5 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze zarządzania produkcją lub działem utrzymania ruchu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne i kierownicze
  • dyspozycyjność do dłuższych wyjazdów w początkowych okresie zatrudnienia (szkolenie w macierzystej fabryce w Polsce)

Korzyści

W ramach zatrudnienia firma oferuje:
  • możliwość udziału w projekcie tworzenia i rozwoju nowych struktur
  • umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • ubezpieczenie medyczne

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Kierownik / menedżer | Utrzymanie | Produkcja | Associate producer