Inspektor kontroli dostaw z j. niemieckim przemysł maszynowy

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kloc-Pawlik
Nr Ref. 7-30-52611

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w przemyśle maszynowym, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: Inspektor kontroli dostaw przemysł maszynowy

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości wykonania elementów u dostawców w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach Bałtyckich w zakresie konstrukcji spawanych z i bez obróbki, elementów po obróbce skrawaniem, maszyn i urządzeń, odlewów i odkuwek
  • przeprowadzanie audytów oraz rozwój potencjalnych dostawców
  • analiza ryzyka oraz wyjaśnianie problemów technicznych dla zamawianych elementów
  • raportowanie prowadzonych działań zgodnie z polityką zakupową grupy
  • regularne wyjazdy (do 4 dni w tygodniu)

Wymagania

  • praktyczna znajomość języka niemieckiego, język angielski bądź czeski będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie techniczne wyższe bądź średnie poparte praktyką, preferowane w zakresie mechaniki i budowy maszyn, inżynierii materiałowej, metalurgii
  • praktyka w realizacji kontroli jakości w przemyśle maszynowym
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia oraz doświadczenie w zakresie badań NDT
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz zrozumienie procesów produkcyjnych
  • prawo jazdy kat. B.
  • samodzielność, zaangażowanie w realizację celów firmy, odpowiedzialność i nastawienie na współpracę

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia)
  • praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży maszynowej
  • możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
  • narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód)
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy językowe, bony świąteczne)
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
  • przyjazna atmosfera pracy
  • praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Inżynieria | Automatyka | Mechanika | Obsługa / serwis | Audytor | Konsultant | Koordynator | Projektant | Inżynier | Kierownik zmiany | Lider zespołu | Technik | Wsparcie techniczne | Inspektor | Kontroler | Montaż | Automatyka | Materiały | Utrzymanie | Obróbka skrawaniem | Mechaniczny | Metal | Metalurgia | Spawanie | RandD | CNC | Inspector controller