Połącz...

Inżynier jakości

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 13 dni temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-30-55125

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta części dla branży automotive, szukamy kandydatów na stanowisko: Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Zapewnienie odpowiedniej jakości produktów, zgodnie z ustalonymi standardami
  • Analiza i kontrola jakości procesów
  • Rozpatrywanie i analizowanie przyczyn reklamacji
  • Proponowanie i wdrażanie działań naprawczych oraz usprawniających
  • Aktywny udział w rozwijaniu relacji biznesowych z klientami - codzienne kontakty
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych, identyfikacja ryzyka i możliwości poprawy wskaźników

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży automotive lub pokrewnej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim - warunek konieczny
  • Wiedza związana ze znajomością branży motoryzacyjnej
  • Praktyczna znajomość narzędzi 8D, FMEA, ISO TS
  • Samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz podejmowanie inicjatywy w kontaktach z klientem
  • Umiejętność rekomendowania rozwiązań

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość przejmowania odpowiedzialności i samodzielność w pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Technik | Inżynier | Specjalista | 8D | APQP | AutoCAD | CATIA | Motoryzacja | Rozwój | Wdrażanie | FMEA | ISO/TS 16949 | ISO | Lean Manufacturing | Wytwórczy | Produkt | Proces | Produkcja | Starszy / starsza | Jakość | Projekt | Six Sigma | SQA | Dostawca | Process engineer