Połącz...

Inżynier jakości

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 6 000 - 8 000 PLN
Opublikowane 9 dni temu
Kontakt Łukasz Dudek
Nr Ref. 5-30-50646

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Inżynier jakości

Fabryka naszego klienta jest zlokalizowana pod Wrocławiem, stąd też w przypadku kandydatów z innych lokalizacji, wymagana jest przeprowadzka, w czym na pewno pomoże atrakcyjny pakiet relokacyjny.

Zakres obowiązków obejmuje:
– planowanie i przeprowadzanie audytów systemu i procesu oraz wprowadzanie działań korygujących
– podejmowanie działań naprawczych dla materiałów niespełniających wymagań jakościowych
– współpracę z innymi działami firmy w zakresie rozwiązywania problemów związanych z jakością
– definiowanie działań wpływających na poprawę jakości, prowadzenie projektów doskonalących.
– przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową
– współpracę z OEM przy wdrażaniu nowych projektów.

Wymagania

– wykształcenie wyższe techniczne
– minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży automotive
– dobra znajomość języka angielskiego
– praktyczna znajomość narzędzi jakościowych
– gotowość do pracy w okolicach Wrocławia.

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • bezpłatne lekcje angielskiego
  • liczne szkolenia
  • pakiet reolokacyjny.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?utm_source=email

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Inżynier | Jakość | Process engineer