Połącz...

Inżynier ds. przetwórstwa tworzyw sztucznych - wulkanizacja

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 7-30-54023

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową, nowoczesną firmą z branży produkcyjnej, w związku z rozbudową działu Inżynierii szukamy osób, które są gotowe do dalszego rozwoju na stanowisku: Inżynier ds. przetwórstwa tworzyw sztucznych – wulkanizacja.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad przeprowadzaniem prac, nadzór nad zmianami technologicznymi
  • optymalizacja procesów technologicznych w celu poprawy ich jakości (proces wulkanizacji)
  • ustalenie i bieżąca kontrola parametrów produkcyjnych
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • monitorowanie i kontrola stanu oprzyrządowania maszyn i narzędzi na wydziale wulkanizacji
  • analiza problemów i optymalizacja procesu produkcyjnego poprzez proponowanie i wprowadzanie usprawnień w zakresie ustawień maszyn

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - kierunki techniczne: inżynieria materiałowa lub pokrewne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość obszaru przetwórstwa tworzyw sztucznych – obszar wulkanizacji
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • umiejętność analizy problemów z wykorzystaniem narzędzi i technik analitycznych

  • praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży Automotive
  • możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy językowe, bony i premie świąteczne, dofinansowanie do stołówki, dofinansowanie do dodatkowego kształcenia)
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
  • przyjazna atmosfera pracy
  • praca w rozpoznawanej, nowoczesnej, stabilnej firmie

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Automatyka | Mechanika | Obsługa / serwis | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Koordynator | Inżynier | Technik | Wsparcie techniczne | Narzędziowiec | Technolog | Specjalista | Inżynier procesu | Mechanik | Lider | Elektryk | Montaż | Materiały | Obróbka skrawaniem | ISO/TS 16949 | Mechaniczny | Metal | Proces | RandD | Motoryzacja | Guma | Process engineer