Połącz...

Inżynier Projektu

Lokalizacja Województwo Mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 8 000 - 10 000 PLN
Opublikowane 7 dni temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-30-55879

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, dostarczającej rozwiązania oraz instalacje do oczyszczania powietrza, szukamy:
Inżyniera Projektu

Miejsce pracy: biuro w Warszawie + podróże służbowe po Europie

Obowiązki:

  • Opracowanie projektów nowych instalacji zgodnie z lokalnymi warunkami i wymaganiami klienta
  • Tworzenie specyfikacji, określanie zakresu projektów oraz poszczególnych zadań projektowych
  • Przygotowanie layout
  • Opracowanie rysunków nowych instalacji, części, konstrukcji stalowych oraz rurociągowych
  • Zdefiniowanie i przygotowywanie list materiałowych, kosztorysów oraz współpraca z podwykonawcami
  • Nadzór nad dokumentacją projektową
  • Udział w spotkaniach projektowych, współpraca z klientem i innymi działami w firmie

Requirements

  • Wykształcenie techniczne - preferowane wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza i doświadczenie w obszarze konstrukcji stalowych lub przemysłu metalowego
  • Bardzo dobra znajomość programu Inventor 3D, dodatkowo preferowany AutoCAD
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego - warunek konieczny
  • Gotowość do podróży służbowych ok. 1/mc
  • Gotowość do szkolenia w Niemczech przez pierwsze 4 miesiące

Benefits

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w ciekawych projektach z obszaru przemysłu, energetyki, chemii, nowoczesnych technologii w automatyce
  • Praca w firmie o najwyższych standardach

Other notes

Proszę o przesłanie CV w języku angielskim. W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Production and Purchasing and Logistics | Enginneering | Automation | Service | Mechanical | Engineering | Industry | Production | Quality | Heavy industry | Chemical | Oil and gas | Energy | Engineer | Project manager | Process engineer | Technical support | Specialist | Inventor | Automation | Process | Implementation | Product | Project | AutoCAD | Metallurgy | Metal | Planista produkcji