Połącz...

Inżynier Produktu - Elektryk

Lokalizacja Świdnica
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 7 000 - 9 000 PLN
Opublikowane 24 dni temu
Kontakt Łukasz Dudek
Nr Ref. 5-30-53241

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive szukamy kandydata na stanowisko:
Inżynier produktu - Elektryk

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie pełnej dokumentacji w celu wdrożenia projektu,
  • zarządzanie projektami,
  • działania R&D,
  • sporządzanie BOM,
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • współpraca z innymi działami oraz odziałami firmy.

Miejsce pracy: Wałbrzych, Świdnica, Dzierżoniów

Wymagania

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku mechanicznym lub elektrycznym,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z elektryką,
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenia z silnikami elektrycznymi,
  • znajomość GD&T,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach krajowych i zagranicznych oraz rozwoju zawodowego.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektryka | Kierownik / menedżer projektu | Inżynier | Projektowanie | Motoryzacja | Elektryka | Elektryczny | Produkt | Electrical engineer