Połącz...

Inżynier Procesu

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Daria Tandos
Nr Ref. 7-30-55181

Wraz z naszym Klientem, firmą z branży produkcyjnej zlokalizowaną w Mysłowicach, w związku z dalszym rozwojem portfolio produktów i rozbudową działu, poszukujemy doświadczonego Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Inżynier Procesu.

Zakres obowiązków:

  • nadzór i optymalizacja procesu produkcyjnego
  • wdrażanie nowych procesów produkcyjnych
  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji techniczno-technologicznej
  • szkolenie pracowników

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym min.B1
  • znajomość metodologii Lean będzie dodatkowym atutem

Korzyści

  • ciekawa praca zapewniająca rozwój zawodowy
  • bogaty pakiet socjalny
  • praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Produkcja | Jakość | Inżynier | Technik | Wsparcie techniczne | Technolog | Specjalista | Inżynier procesu | 5S | 8D | APQP | AutoCAD | CAD / CAM | CATIA | Materiały | Utrzymanie | Lean | Kanban | Młodszy / młodsza | ISO/TS 16949 | ISO 9000 | ISO 14001 | ISO | ISHIKAWA | Wtrysk | Hydraulika | Bezpieczeństwo i higiena pracy | Mechaniczny | Odlewanie | Plastik | Proces | Process engineer