Połącz...

IT Program Manager

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Siuda
Nr Ref. 2-10-53682

Naszym klientem jest jedno z największych na świecie przedsiębiorstw outsourcingowych i konsultingowych w obszarze technologii. Obecnie zespół składa się z ponad 2000 konsultantów w Polsce i ściśle współpracuje z pozostałymi zespołami, aby dostarczać klientom najnowocześniejszą wiedzę i wartość.

Kluczowe obowiązki:

  • Prowadzenie strategicznych projektów w roli Program Managera
  • Ścisła współpraca z klientami w celu pomocy w budowaniu nowego modelu operacyjnego IT opartego na współczesnych narzedzi takich jak: Agile, DevOps, Continuous Integration czy Delivery Practices. Oprócz tego mozliwośc pracy w obszarach takich jak Blockchain, Artificial Intelligence i Cloud
  • Definiowanie planu zestawu narzędzi docelowych dla całego przedsiębiorstwa
  • Doradztwo strategiczne dla klientów w obszarze nowych technologii - pomoc klientom w dotrzymaniu kroku szybko zmieniającyh się środowisk
  • Przekształcanie firm: opracowywanie produktów i usług nowej generacji dostosowanych do potrzeb klienta, które pomagają klientom przejść na nowe modele biznesowe

Wymagania

Kluczowe kompetencje:
  • Doświadczenie w pracy w consutlingu, lub firm z branży zaawansowanych technologii
  • Wiedza i doświadczenie w co najmniej jednym z obszarów:
Service and Capabilities Management: możliwość projektowania i dostarczania kombinacji procesów i automatyzacji, zarządzania, organizacji i technologii, które umożliwiają działom IT dostarczanie usług lub wyników operacyjnych zgodnych ze strategią IT
Processes and IT automation (IT4IT): zdolność do projektowania i dostarczania procesów i automatyzacji IT potrzebnych do efektywnego i ciągłego doskonalenia IT.
IT Governance and Organization management:zdolność do projektowania i dostarczania określonych organów zarządzających, kart i wskaźników potrzebnych do zapewnienia możliwości wymaganych przez IT.
  • Zdolność do rozwijania i utrzymywania silnych relacji wewnętrznych i klientów
  • Gotowość do podróżowania w miearze około 60% rocznie
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim
  • Przynajmniej jeden certyfikat w ITIL lub IT4IT lub VeriSM lub COBIT

Korzyści

Oferujemy:
  • Pracę z innowacyjnymi technologiami - możliwość rozwoju w różnych kierunkach
  • Możliwość podróży w Polsce i Europie
  • Pakiet szkoleń międzynarodowych dopasowanych do Twoich potrzeb
  • Bogaty pakiet benefitów (Prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, Ubezpieczenie nażycie itp.)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Kierownik / menedżer projektu | Kierownik / menedżer produktu | DevOps | ITIL | IT Security Specialist