Połącz...

Helpdesk

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 - 6 000 PLN
Opublikowane 14 dni temu
Kontakt Anna Ptaszynska-Biały
Nr Ref. 2-10-53594

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem najwyższej jakości usług finansowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Helpdesk

Główne obowiązki to:

  • Wsparcie użytkowników w obszarze software i hardware,
  • Rejestracja i realizacja zgłoszeń w systemie ticketowym,
  • Diagnozowanie i przekazywanie złożonych problemów technicznych do wyższych linii wsparcia.

Wymagania

  • Min. pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe (IT),
  • Znajomość środowiska Microsoft (AD, Office),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Rozwinięte kompetencje miękkie, takie jak: komunikatywność, umiętność pracy w zespole, otwartość.

  • Szeroki pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, dofinansowanie posiłków, bilety do kina/teatru,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wewnętrzne szkolenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym i międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet relokacyjny, jeżeli chciałbyś zamieszkać w Warszawie.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Sprzęt | Helpdesk | Pierwsza linia wsparcia | Windows | Programmer