Połącz...

Główny Księgowy/Główna Księgowa

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 7-11-52015

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej w związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osób na stanowisko:

Głównego Księgowego/Głównej Księgowej

miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości dla wybranych spółek
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości
  • koordynacja prawidłowości rozliczeń podatkowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT oraz CIT)
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu oraz banków
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi

Wymagania

  • min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz systemu ERP
  • ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości i finansów, rozliczeń podatkowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz zdolności liderskie

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Księgowość | Specjalista | Księgowy / Księgowa | Główny ksiegowy | Zobowiązania | Finanse | Starszy / starsza | Produkcja | Podatki | Bookkeeper, accountant