Połącz...

Główna/-y Księgowa/-y

Lokalizacja Września
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 10 000 - 12 000 PLN
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Ozanna Rum
Nr Ref. 4-11-53685

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Miejsce pracy: Września

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Dyrektora Finansowego w realizacji obowiązków z obszaru księgowości i podatków
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem oraz poprawnością dokumentów księgowych
  • Tworzenie oraz optymalizowanie procedur związanych z prawidłowym funkcjonowaniem działu
  • Ścisła współpraca z Zarządem
  • Prowadzenie rozliczeń wewnątrzunijnych VAT (weryfikacja istniejących dokumentów, tworzenie dokumentów wewnętrznych)
  • Prowadzenie rozliczeń projektów dofinansowywanych ze środków unijnych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Głównej Księgowej/Księgowego lub Zastępcy
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Wiedza merytoryczna z zakresu rachunkowości, księgowości
  • Mile widziana znajomość prawa podatkowego
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość oprogramowania SAP

  • Praca w stabilnej firmie należącej do międzynarodowej grupy
  • Ambitne zadania i ciekawe wyzwania zawodowe

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Główny ksiegowy | Kierownik / menedżer | Supervisor | Lider zespołu | ERP | Finanse | Finansowe | Ogólny | Ulepszanie | Działanie | Raportowanie | Starszy / starsza | Chief Accountant