Połącz...

Senior Full-stack Developer

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 12 000 - 15 000 PLN
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 7-10-50931

Wspólnie z Naszym Klientem, międzynarodową firmą zajmującą się m.in. bezpieczeństwem danych i informatyką śledczą, poszukuję osoby na stanowisko Full-stack Developer.

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oprogramowania dla warstwy frontendowej oraz backendowej
  • tworzenie innowacyjnych rozwiązań oraz opracowywanie możliwości usprawnień
  • współpraca w członkami zespołu w Polsce oraz USA
  • praca w oparciu o metodyki zwinne

Wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku C#/.NET Developera
  • doświadczenie w pracy z Angular 2/4, Typescript lub WebAPI
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Protractor, Jasmine, Selenium)

Korzyści

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • elastyczne godziny pracy,
  • okazjonalna praca zdalna,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta multisport,
  • cotygodniowe poczęstunki (słodycze, pizza),
  • chillroom.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | .NET | C# | Angular | JavaScript | Programmer