Połącz...

Frontend (Angular) Developer

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 120 - 150 PLN
Opublikowane 8 miesięcy temu
Kontakt Anna Ptaszyńska-Biały
Nr Ref. 2-10-50555

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma zajmująca się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań dla branży finansowej.
Obecnie poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Centrum

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

  • Projektowanie i rozwijanie nowoczesnej aplikacji finansowej - 80 % rozwoju,
  • Współpracę z Analitykami i Specjalistami UX w celu optymalizacji stosowanych rozwiązań,
  • Wywieranie realnego wpływu na kształt tworzonego oprogramowania.

Wymagania

  • Doświadczenie komercyjne z Angular 4 (min. 2 lata) oraz Java 7+,
  • Doświadczenie w pracy jako Full-Stack Developer oraz chęć rozwoju jako Web Developer,
  • Znajomość narzędzi continuous integration,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Komunikatywność, otwartość na pracę z ludźmi,
  • Mile widziany zmysł artystyczny.

Korzyści

  • Dowolna forma współpracy (B2B lub UoP),
  • Praca z nowymi technologiami i realny wpływ na wybór stosowanych rozwiązań,
  • Prywatna opieka medyczna (+ stomatolog),
  • Karta Multisport,
  • Częściowa praca zdalna (10%),
  • Wyjazdy integracyjne oraz wyjścia towarzystkie.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Angular | Java | Maven | Docker | JavaScript | SQL | CSS | Programmer