Połącz...

Doradca Techniczno - Handlowy - urządzenia osuszające

Lokalizacja zachodniopomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-30-54518

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej w branży HVAC, szukamy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy ds. Urządzeń Osuszających

Miejsce pracy: Poznań + praca na terenie całej Polski

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż produktów z szerokiego portfolio firmy
  • Prowadzenie prezentacji biznesowych podczas spotkań z klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami
  • Dobór rozwiązań technicznych odpowiadających potrzebom klientów
  • Przygotowanie ofert i negocjacje handlowe
  • Udział w targach branżowych

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku handlowym
  • Doświadczenie w branży technicznej/narzędziowej/przemysłowej, budowlanej
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Zaawansowane umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy
  • Szkolenia
  • Duża samodzielność i niezależność
  • Dodatkowe benefity

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż and Marketing | Produkcja | Inżynieria | Przemysł | Automatyka | Elektryka | Mechanika | Sprzedaż | Klimatyzacja / wentylacja | Specjalista | Technik | Inżynier | Konsultant | Przedstawiciel | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Nabycie | Sprzedaż regionalna | B2B | Automatyka | Biznes | Rozwój biznesu | Elektryka | Maszyny | Produkt | HVAC | Foodprocessing technologist