Połącz...

Junior Digital Marketing Specialist - Web Content

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 7-13-53017

Dla naszego klienta, globalnej firmy, lidera w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań automatyki przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko Junior Digital Marketing Specialist.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie treściami na stronach internetowych w obszarze EMEA,
  • realizacja e-mailowych kampanii marketingowych,
  • tworzenie seminariów webinarowych,
  • sporządzanie formularzy zgłoszeniowych,
  • współpraca z międzynarodowym zespołem marketingowym (Czechy, Wielka Brytania).

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu marketingiem online (web content),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i edycję treści pisanych,
  • umiejętność edycji zdjęć w programach graficznych (np. Photoshop),
  • znajomość systemów CMS do zarządzania trescią ( np. TeamSite) oraz narzędzi do automatyzacji marketingu (np. Eloqua),
  • podstawowa znajomość HTML,
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • dbałość o szczegóły i kreatywność,
  • umiejętność zarządzania własnym czasem.

Korzyści

  • umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • praca w międzynarodowym zespole Digital Marketingu,
  • możliwość współpracy z ekspertami oraz uczestniczenia w różnorodnych projektach,
  • nowoczesne narzędzia do pracy,
  • stabilna praca w międzynarodowej organizacji o mocnej pozycji na rynku,
  • system świadczeń pozafinansowych.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Specjalista | Marketing internetowy | Electrician