Połącz...

Delivery Manager with German

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 16 000 - 22 000 PLN
Opublikowane 16 dni temu
Nr Ref. 1-26-55361

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • koordynacja całego procesu delivery: od zrozumienia potrzeb klienta, wsparcia procesu rekrutacji po stronie firmy, onboarding nowych specjalistów aż po zarządzanie zespołem i współpracę z managerami po stronie klientów,
  • dbanie o rentowność operacji oraz satysfakcję projektową członków zespołu,
  • rozwiązywanie trudności oraz minimalizowanie zagrożeń w ramach prowadzonych zespołów,
  • motywowanie i wspieranie rozwoju specjalistów, prowadzenie ocen okresowych,
  • regularne monitorowanie i ocena ryzyka rotacji w zespołach,
  • praca na programie CAD/CRM
  • określenie priorytetów, zadań i śledzenie wydajności procesów
  • tworzenie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne jak i dla klientów

Wymagania

Wymagania:
  • minimum 10 lat doświadczenia w koordynacji całego procesu delivery w obszarze rekrutacji
  • znajomość branży HR i procesów rekrutacyjnych
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • biegłe posługiwanie się językiem angielskim i niemieckim jest obowiązkowe
  • zrozumienie strategicznych decyzji w firmie i silnie biznesowe nastawienie
  • doświadczenie w budowaniu relacji z Klientami
  • pozytywne nastawienie, umiejętność motywowania i rozpisywania procesów z branży HR
  • umiejętności analityczne oraz szybkiego podejmowania decyzji

Korzyści

  • możłiwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | HR | Rekruter | Kierownik / menedżer | Starszy / starsza | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna | Rozwój | Konsulting | Recruiter