Połącz...

Database Developer (Future BI/ETL Developer)

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 8 000 - 12 000 PLN
Opublikowane 2 miesięcy temu
Kontakt Iga Trojanowska
Nr Ref. 2-10-47319

Dla naszego klienta, prestiżowej firmy konsultingowej, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Database Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Posiadasz pierwsze doświadczenie w obszarze baz danych Microsoft lub Oracle? Chciałbyś zbudować
solidną karierę pracując z najzdolniejszymi ludźmi w branży na projektach bazodanowych o skali rzadko spotykanej w naszym kraju?
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, zapraszamy
do aplikowania!

Obowiązki:

  • Projektowanie i wdrażanie hurtowni danych (DWH) dla klientów z obszaru bankowości
  • Projektowanie i wdrażanie procesów ETL, łącznie z testami, oceną wydajności procesów ETL i zaleceniami ulepszeń
  • Projektowanie oraz wdrażanie narzędzi, procesów i metod wspomagających monitorowanie i zarządzanie jakością danych
  • Praca według metod i praktyk Agile

Wymagania

  • Pierwsze doświadczenia (oraz chęć rozwoju) w obszarze: programowania / projektowania / wdrażania baz danych
  • Znajomość baz danych Microsoft lub Oracle
  • Znajomość SQL lub PL/SQL
  • Mile widziane zainteresowanie obszarem ETL
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Język angielski umożliwiajacy płynną komunikację (B2, a idealnie C1)

  • praca w międzynarodowej firmie o czołowej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • jasna ścieżka kariery zawodowej
  • udział w ciekawych projektach dla największych firm na rynku
  • możliwość uczestniczenia w międzynarodowych podróżach służbowych
  • prywartna opieka medyczna
  • karta Multi Sport
  • szkolenia branżowe
  • karta SodexoPass Lunch – co miesiąc doładowywana określoną kwotą
  • przyjazna atmosfera w pracy i liczne chill roomy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Konsultant | Programista | MS SQL | Oracle | ETL | Bazy danych | Developer