Połącz...

BI Analyst & Front-end Developer

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 6-10-53998

Dla niemieckiej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby zaintresowanej pracą na stanowisku łączącym elementy analizy biznesowej i technologii front-endowych.

Lokalizacja pracy: Kraków.

Obowiązki:

  • pośrednictwo w kontakcie pomiędzy zespłami BI, a biznesem (operacje, sprzedaż, marketing)
  • określenie wymagań dotyczących raportowania i rozwój raportowania przedsiębiorstwa
  • wykonywanie analiz przy użyciu zapytań SQL lub narzędzi do wizualizacji
  • wspieranie kierownictwa i zarządu w analizie wyników
  • wdrażanie raportów i wizualizacja pulpitów kontrolnych opartych na SAP BW z SAP Lumira lub Business Objects Analysis
  • wprowadzanie danych technicznych dla programistów ETL i architektów danych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (idealnie techniczne)
  • minimum 3 lata doświadczenia w raportowaniu
  • bardzo dobra znajomość procesów związanych z biznesem i powiązanych wskaźników KPI
  • bardzo dobra znajomość SQL
  • umiejętność pracy z danymi i obsługi dużych ilości danych
  • doświadczenie z SAP BW, SAP Lumira lub innymi wiodącymi narzędziami BI
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Korzyści

  • praca w różnych projektach w niekorporacyjnej atmosferze
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
  • dodatkowy budżet na rozwój
  • prywatna opieka medyczna
  • karta multisport
  • szkolenia w Polsce i zagranicą
  • elastyczne godziny pracy
  • zniżki na produkty firmy
  • konkurencyjne wynagrodzenie

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Oprogramowanie | Inżynier | Analityk | Programista | BI | SAP | SQL | IT Analyst