Połącz...

Automatyk Utrzymania Ruchu

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 500 - 7 500 PLN
Opublikowane 20 dni temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-30-52432

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, o rozpoznawalnej marce na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii w maszynach i urządzeniach produkcyjnych
  • Udział w projektach inżynieryjnych i rozwojowych
  • Programowanie i modyfikacja sterowników PLC
  • Zwiększenie efektywności pracy maszyn poprzez modernizacje
  • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość sterowników PLC
  • Wykształcenie średnie
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (również w weekendy)

  • Możliwości rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki i pakiet benefitów
  • Ciekawa praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Praca w organizacji, która ceni sobie jasne zasady i otwartą komunikację
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce
  • Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Produkcja | Przemysł | Inżynieria | Kierownik / menedżer | Lider | Supervisor | Lider zespołu | Ochrona przeciwpożarowa | Środowiskowy | Bezpieczeństwo i higiena pracy | Governor