Połącz...

Asystentka biura

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 6 000 PLN
Opublikowane 6 miesięcy temu
Kontakt Grafton
Nr Ref. 3-19-52101

Dla naszego Klienta – renomowanej kliniki medycyny estetycznej poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków na stanowisku :

  • obsługa korespondencji i połączeń telefonicznych
  • dbanie o prawidłowy i terminowy obieg korespondencji
  • organizowanie spotkań i wydarzeń, a także konferencji
  • rezerwacja i organizacja podróży, transportu i zakwaterowania
  • przygotowywanie raportów oraz prezentacji
  • zarządzanie systemami biurowymi, sprzętem biurowym, bazami danych i systemami archiwizacji
  • tworzenie korespondencji biznesowej w języku angielskim
  • współpraca z pracownikami, dostawcami i klientami
  • przygotowanie dokumentów i umów
  • wsparcie dwuosobowego zarządu- w zależności od zmieniających się potrzeb biznesowych, (np. udział w różnych projektach lub zarządzanie projektami administracyjnymi lub marketingowymi)

Wymagania

  • Absolwent/ka studiów wyższych
  • Biegła znajomość języka angielskiego (mile widziane udokumentowane np. certyfikat CAE, CPE)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • wysoka komunikatywność
  • dokładność i dbałość o szczegóły
  • dobra znajomość Ms Office
  • prawo jazdy
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w prestiżowej i nowoczesnej firmie
  • Dogodna lokalizacja: Warszawa – Mokotów
  • Realne możliwości rozwoju i nauki
  • Praca również w języku angielskim

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

HR and administracja and prawo | Administracja | Sekretarka | Koordynator | Recepcjonista / recepcjonistka | Specjalista | Młodszy / młodsza | Starszy / starsza | Excel | Biuro | Executive | Lecturer