Asystent w dziale obsługi klienta - j. angielski, j. hiszpański

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 dni temu
Nr Ref. 7-13-51138

Dla naszego Klienta, firmy z międzynarodowym kapitałem, poszukujemy osób do pracy biurowej w kameralnym Centrum Usług Wspólnych w dziale wewnętrznego wsparcia sprzedaży.
Jeśli szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych, stronisz od pracy w wielkich korporacjach i chcesz korzystać ze znajomości języków: angielskiego oraz hiszpańskiego - ta oferta jest dla Ciebie.

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji handlowej w języku hiszpańskim (kontakt z językiem obcym w formie pisemnej),
  • kontakt z klientem biznesowym w języku angielskim,
  • wprowadzanie danych do systemu oraz ich aktualizacja,
  • codzienna współpraca z wewnętrznymi pracownikami działu sprzedaży,
  • gotowość do podjęcia pracy na pełny etat, w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego (B2),
  • mile widziana znajomość języka hiszpańskiego (B1),
  • dokładność, skrupulatność, rzetelność,
  • umiejętność organizacji czasu pracy własnej.

  • praca w małej strukturze cieszącej się dużą renomą na rynku pracy,
  • wspólpraca w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • stabilne zatrudnienie,
  • bardzo dobra atmosfera pracy,
  • pakiet szkoleń wdrażających,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karta OK system.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Marketing | Sprzedaż | Obsługa klienta | Specjalista | Administrator | Analityk | Urzędnik | B2B | Kraj | Wydarzenie | Międzynarodowy | Produkt | Public relations | Administracja | Back office | Biuro | Młodszy / młodsza | Sales Assistant