Połącz...

Asystent w dziale księgowości

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 18 - 26 PLN
Opublikowane 7 miesięcy temu
Kontakt P
Nr Ref. 3-11-52452

Dla naszego klienta, prestiżowej firmy z siedzibą na Mokotowie
poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent/ka księgowości

Zakres zadań

  • Księgowanie wyciągów bankowych (transakcje przychodzące, transakcje wychodzące, opłaty bankowe, sprawdzanie salda)
  • Kontakt z klientem w celu wyjaśniania ewentualnych różnic w transakcjach przychodzących
  • Księgowanie i porządkowanie dokumentów
  • Pomoc w porządkowaniu i układaniu dokumentów
  • Inne proste księgowania

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w obszarze księgowości
  • dostępność w okresie styczeń - luty 2019
  • chęć nauki i rozwoju
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość SAP - mile widziana

Korzyści

  • możliwości nauki
  • zdobycie doświadczenia w prestiżowej firmie
  • umowa zlecenie na 2 miesiące
  • praca w przyjaznej atmosferze

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Księgowy / Księgowa | Asystent / asystentka | Zobowiązania | Należności | Finanse | Excel | Młodszy / młodsza | Assistant