Połącz...

Asystent projektanta FTTH

Lokalizacja zachodniopomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Grafton
Nr Ref. 9-40-53741

Dla naszego Klienta, rozwijającej się firmy telekomunikacyjnej poszukujemy osób na stanowisko Asystenta projektanta FTTH.

Obowiązki:

  • ścisła współpraca z zespołem w zakresie przekazywania wytycznych dotyczących projektów
  • opracowywanie koncepcji i dokumnetacji światłowodowej FTTH

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane: telekomunikacja, elektrotechnika, energetyka, budownictwo
  • umiejętność projektowania pasywnych sieci telekomunikacyjnych lub elektrycznych
  • znajomość programu AutoCAD
  • dobra organizacja, sumienność, precyzja

Korzyści

Oferta:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • mozliwość rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet benefitów, m.in. karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • elastyczne godziny pracy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=budownictwo-zarzadzanie-nieruchomosciami

Budownictwo and nieruchomości | Publiczny | Infrastruktura | Przemysł | Projektowanie | Architekt | Asystent / asystentka | Konsultant | Projektant | Kreślarz | Inżynier | Specjalista | Technik | Technolog | AutoCAD | Publiczny | Budownictwo | Elektryka | Energetyka | Przemysłowy | Młodszy / młodsza | Projekt | Strukturalny | Lecturer