Połącz...

Asystent/ka ds. korekty tekstów anglojęzycznych

Lokalizacja Żoliborz
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 500 - 4 200 PLN
Opublikowane 9 miesięcy temu
Nr Ref. 3-19-50610

Dla naszego klienta, agencji związanej ze strukturami Unii Europejskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystent/ka ds. korekty tekstów anglojęzycznych

Kluczowe obowiązki:

  • kontrola i edycja dokumentów pod kątem poprawności interpunkcyjnej, ortograficznej, językowej
  • asystowanie przy tworzeniu dokumentacji w języku angielskim,
  • bieżące wsparcie działu w zakresie tłumaczeń.

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat filologii angielskiej (lub podobnych),
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1/C2)

Korzyści

  • atrakcyjna lokalizacja biura (Wola),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | Administracja | Specjalista | Tłumacz | Administracja | Biuro | Editor