Połącz...

Asystent ds. HR / rekrutacji

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 20 - 30 PLN
Opublikowane 8 miesięcy temu
Kontakt Grafton
Nr Ref. 3-12-53013

Dla naszego klienta największego światowego producenta wysokiej jakości zegarków szwajcarskich, poszukujemy osoby na stanowisko

Asystent ds. HR / REKRUTACJI

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie procesów rekrutacji
  • Przygotowywanie opisów stanowisk, publikowanie ogłoszeń
  • Selekcja aplikacji
  • Umawianie kandydatów na spotkania rekrutacyjne
  • Rezerwacja sal szkoleniowych oraz cateringu podczas szkoleń / spotkań
  • Wprowadzanie danych związanych z działaniami rozwojowymi do bazy danych

Dodatkowo:

ADMINISTRACJA HR (ok. 60% czasu pracy)
  • Wprowadzanie danych z systemu rejestracji czasu pracy do systemu ewidencji czasu pracy
  • Przygotowanie zestawień i raportów związanych z czasem pracy pracowników
  • Analiza w/w danych i zgłaszanie nieprawidłowości / braków w dokumentacji
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji i materiałów w oparciu o bieżące potrzeby

Wymagania

  • pierwsze doświadczenie w dziale HR, agencji rekrutacyjnej lub firmie kadrowo-płacowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • wykształcenie min. średnie, mile widziani studenci
  • umiejętność komunikacji i współpracy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • elastyczność i otwartość
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • wysoki poziom inicjatywy, zaangażowania i motywacji

Korzyści

  • umowa zlecenie
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze (ale nie mniej niż 30 godzin tygodniowo)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale HR międzynarodowej organizacji zarówno od strony rekrutacji i rozwoju, jak również od strony kadrowej
  • wsparcie merytoryczne i realne możliwości rozwoju
  • umowę na okres ok. 6-9 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • lokalizacja: Mokotów

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Asystent / asystentka | Rekruter | Konsultant | Administrator | Administracja | Back office | Biuro | HR | Młodszy / młodsza | Interim | Praktykant / praktykantka | Rekrutacja | HR lecturer