Połącz...

Asystent/ka ds. Administracji i Marketingu

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 500 - 4 000 PLN
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Adrianna Nowicka
Nr Ref. 4-12-54508

Dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy z branży informatycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Asystent/ka ds. Administracji i Marketingu.
Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • Bieżąca obsługa repecji
  • Prowadzenie ewidencji dokumentów oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Składanie wniosków do instytucji rządowych
  • Ścisła współpraca z działami księgowości i kadr oraz dostawcami
  • Wsparcie współpracowników w codziennych sprawach biurowych
  • Udział w organizacji spotkań i imprez firmowych
  • Zarządzanie stroną internetową oraz firmowymi serwisami społecznościowymi
  • Aktywny udział w procesie rekrutacji oraz podczas onboardingu nowych pracowników
  • Dbanie o dobry wizerunek organizacji, wysokie zaangażowanie oraz dobrego ducha zespołu

Wymagania

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, takie jak komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomość pakietu Office, pozwalająca na sprawne tworzenie zestawień, raportów i prezentacji
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy w różnych obszarach
  • Otwarty umysł i umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie z zakresu administracji będzie dodatkowym atutem

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży IT
  • Przyjazna atmosfera, wsparcie kolegów i koleżanek z oddziału oraz Team-Leadera
  • Stabilna forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, a w tym; opieka medyczna, multikafeteria, dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczne godziny pracy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | Sprzedaż and Marketing | Administracja | HR | Marketing | Administrator | Asystent / asystentka | Koordynator | Urzędnik | Recepcjonista / recepcjonistka | Sekretarka | Planista mediów | Przedstawiciel | Front office | Biuro | Public relations | Wydawnictwo | Receptionist