Połącz...

Analityk Systemów Jakości (Quality Management Systems)

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 10 000 - 12 000 PLN
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 1-26-52496

Poszukujemy obecnie kandydatów dla naszego klienta z branży farmaceutycznej do pracy na stanowisku Analityka Systemów Jakości.

Zadaniem tej globalnej roli jest tworzenie oraz ewaluacja raportów na temat trendów jakości na potrzeby zarządcze.

Główne obowiązki:

  • raportowanie na temat trendów reklamacyjnych oraz przygotowanie podsumowań na potrzeby zarządcze
  • monitorowanie wydajności produktu w zakresie ogólnoświatowej analizy trendów reklamacyjnych
  • okresowa analiza metryk dla działów zajmujących się zarządzaniem produktem
  • wspieranie audytów oraz raportowanie wewnętrzne ad hoc (dane z obszaru jakości)

Wymagania

  • doświadczenie w obszarach statystycznych i/lub analitycznych - min. 2 - 3 lata
  • umiejętność prezentowania danych oraz wniosków - preferowane doświadczenie z Power BI lub Qlikview
  • dobre zrozumienie wymagań prawno regulacyjnych dotyczących standardów, systemów i procedur dot. jakości - preferowane styczność z np. ISO i FDA (branża medyczna lub farmaceutyczna)
  • bardzo dobra znajomść MS Excel (poziom VBA, Dynamic Charting)
  • dobra znajomość MS Access
  • biegły angielski

Korzyści

Firma ofertuje pakiet benefitów dodatkowych:
  • pakiet medyczny VIP ze stomatologią,
  • Prywatny Plan Emerytalny,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karta sportowa,
  • karta lunchowa

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Medycyna i farmaceutyka | IT and Telekomunikacja | Farmaceutyka | Medycyna | Analityk | Analityk jakości | Diabetologia | Sprzęt medyczny | Zaopatrzenie medyczne | Regulacyjny | Farmaceutyczny | System | ISO specialist