Połącz...

Analityk Biznesowy - branża IT

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Dominika Moskal
Nr Ref. 6-10-54651

Dla naszego klienta, firmy tworzącej rozwiązania technologiczne dla klientów z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Analityka Biznesowego.

Lokalizacja pracy: Kraków.

Osoba na tym stanowisku będzie łącznikiem pomiędzy działem IT, a biznesem i będzie odpowiedzialna za wykorzystanie analizy danych do oceny procesów i spełnienia potrzeb biznesowych.

Obowiązki:

  • Komunikacja z zespołami w celu zrozumienia wymagań
  • Zbieranie wymagań biznesowych, analizowanie i przekładanie ich na specyfikacje funkcjonalne i niefunkcjonalne
  • Definiowanie zakresu działania zespołu i ustalanie jego celów
  • Badanie, analiza i ocena procesów, produktów i usług
  • Analiza przyczyn źródłowych, wpływów biznesowych, identyfikowanie możliwych usprawnień
  • Praca z dokumentacją procesową i wymaganiami biznesowymi
  • Integrowanie wielu systemów i godzenie potrzeb różnych zespołów

Requirements

  • Około 4 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku (w branży IT)
  • Umiejętność pracy z różnymi zespołami
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie - Excel, Word, PowerPoint
  • Analityczny umysł
  • Znajomość metodologii Agile - pożądane

Benefits

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Dodatki pozapłacowe
  • Szkolenia (w tym kursy językowe)
  • Owoce w biurze
  • Eventy firmowe

Other notes

To apply for this offer, please follow the "Apply now" button. The salary rates presented here are monthly gross and are based on Grafton Recruitment's research into salary trends. The final salary offered upon hiring will depend on how closely the candidate meets the requirements set out in the job offer. Job offers by Grafton Recruitment are not commercial offers within the meaning of the Polish Civil Code(Articles 66 and 71 CC). We kindly inform you, that we will process all applications with full discretion and contact selected candidates. Grafton Recruitment Sp.z o.o. is registered on position 20329 in the National Recruitment Agencies Register.

For more related job opportunities visit www.grafton.pl/en/jobs?disciplines=it-komunikacja

IT and Telecommunications | Software | IT process / service | Business analyst | Technical | Analityk IT