Połącz...

Administrator IT

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 10 000 - 15 000 PLN
Opublikowane 14 dni temu
Kontakt Anna Ptaszyńska-Biały
Nr Ref. 2-10-53462

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z obszaru FMCG - poszukujemy osoby na stanowiko:
Administratora IT.

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Administracja systemami i siecią komputerową
  • Zapewnienie bezpieczeństwa systemów
  • Wsparcie w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań IT
  • Optymalizacja wydajności
  • Utrzymanie i rozwój dokumentacji technicznej

Wymagania

Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia w administracji systemami i sieciami komputerowymi
  • Praktyczne doświadczenie z zakresu administracji środowisk serwerowych Windows (Linux mile widziany)
  • Znajomosć Active Directory, Azure AD, GPO, Hyper-V, SharePoint, O365, Veeam, Zabbix
  • Doświadczenie w konfiguracji i zabezpieczaniu infrastruktury sieciowej: Switchy zarządzalnych, Routerów, Firwall’i, VLAN, WLAN, NAC
  • Praktyczna znajomość SQL oraz języków skryptowych (VBScript, PowerShell)
  • Język angielski (B2)
  • Mile widziane certyfikaty: MCSA, MCSE

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (podstawa + premie kwartalne)
  • Elastyczna forma zatrudnienia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kompetencji zawodowych
  • Niekorporacyjną i przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Zniżki na produkty firmy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Proces / usługi IT | Konsultant systemu | CRM | IT Consultant