Połącz...

Absolwent studiów informatycznych - rozwój w programowaniu

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 6 miesięcy temu
Nr Ref. 7-10-52246

Dla naszego klienta - firmy z branży produkcyjnej - poszukujemy osoby, która chciałaby zdobyć pierwsze doświadczenie w programowaniu. Stanowisko na jakie poszukujemy kandydata to SAP VC Developer.

Lokalizacja pracy: Katowice.

Obowiązki:

  • rozwój i modelowanie komponentów SAP (programowanie obiektowe)
  • projektowanie tabel bazy danych SAP
  • wykonywanie skryptów testowych na podstawie przygotowanych danych od biznesu
  • współpraca z managerami i zespołami biznesowymi
  • uczestnictwo w spotkaniach projektowych

Requirements

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Informatyka lub pokrewne)
  • chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia w programowaniu obiektowym
  • bardzo dobra znajomość Excela
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (część rozmowy realizowana w j. angielskim)

Benefits

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie)

Other notes

To apply for this offer, please follow the "Apply now" button. The salary rates presented here are monthly gross and are based on Grafton Recruitment's research into salary trends. The final salary offered upon hiring will depend on how closely the candidate meets the requirements set out in the job offer. Job offers by Grafton Recruitment are not commercial offers within the meaning of the Polish Civil Code(Articles 66 and 71 CC). We kindly inform you, that we will process all applications with full discretion and contact selected candidates. Grafton Recruitment Sp.z o.o. is registered on position 812 in the National Recruitment Agencies Register.

For more related job opportunities visit www.grafton.pl/en/jobs?disciplines=it-komunikacja

IT and Telecommunications | Software | Programmer / developer | SAP | MM | SD | PP | CO | Developer