Połącz...

AP Control Analyst

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 800 - 6 500 PLN
Opublikowane 8 miesięcy temu
Kontakt Magdalena Lachowska
Nr Ref. 3-11-51369

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, znanej i rozpoznawalnej na rynku organizacji z branży FMCG, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kontrola zapisów księgowych w PO i autoryzacjach i ich zgodności z zasadami rachunkowości firmy i GAAP,
  • uzgadnianie i analiza kont GR / IR i AP Trade oraz kontrola rejestracji transakcji w celu określenia czy salda kont są zgodne z zasadami GAAP i firmy. Badanie i rozwiązywanie wszelkich zidentyfikowanych problemów,
  • uzgadnianie kont księgi głównej i kont pomocniczych w celu pozyskania danych i systemów w celu zapewnienia dokładnej rejestracji wszystkich transakcji,
  • tworzenie zapisów księgowych w celu prawidłowej rejestracji transakcji biznesowych i finansowych w systemach finansowych Spółki,
  • identyfikacja, klasyfikacja, utrzymywać i ochrona plików, dokumentacji i informacji poufnych zgodnie z procedurami,
  • identyfikacja i rozwiązywanie zaległych spraw finansowych lub zapytań z odpowiednimi działami.

Wymagania

  • co najmniej 1,5 roczne doświadczenie w obsłudze zobowiązań lub operacji,
  • znajomość przepisów dotyczących księgowania faktur oraz procesu AP,
  • mile widziane doświadczenie w międzynarodowym środowisku,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • zaawansowana znajomość EXCEL.

  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów i wdrażania rozwiązań,
  • codzienny kontakt z językiem angielskim w międzynarodowym środowisku,
  • dogodna lokalizacja biura- okolice metra Politechnika.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Analizy | Finanse SSC / BPO | Analityk | Kontroler | Zobowiązania | Kontroling | Financial analyst