Połącz...

2nd Line IT support with English

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138797

Treść oferty

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

2nd Level IT support Advisor

Zadania:

  • zapewnienie wsparcia IT dla użytkowników 2linii wsparcia, szczególnie w obszarze wewnętrznej aplikacji: platformy ERP
  • obsługa i zarządzanie systemem ticketowym
  • rozwój i modyfikacja kodu (wymagana podstawowa znajomość Java, .Net, Python)
  • powdrożeniowe wsparcie dla użytkowników Klienta (ERP)
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • codzienny kontakt w języku angielskim i polskim

Wymagania

  • wykształcenie w obszarze technicznym, informatycznym
  • umiejętność czytania kodu w Java lub Phyton
  • 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z IT Service Deskiem, preferowane z 2 linii wsparcia
  • biegła znajomość języków: angielski i polski (min. C1)
  • wiedza techniczna (znajomość MySQL, VPN, Firewall, Java, Python)
  • umiejętność pracy w zespole
  • nastawienie na potrzeby Klienta

Korzyści

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • refundacja okularów korekcyjnych
  • bonus roczny
  • praca pełna wyzwań na rozwojowym stanowisku

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Produkcja and zakupy and logistyka | Sieci | Telekomunikacja | Oprogramowanie | Logistyka | IT | Konsultant | Specjalista | Kierownik / menedżer projektu | SQL | Java | Python | Help Desk Technician