Inżynier Utrzymania Ruchu Automotive Greenfield

Location
Contract Type
Zatrudnienie stałe
Published
Reference
7-18-54241
Job description

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive (Greenfield), poszukujemy Kandydatów (otwartych na relokację) zainteresowanych pracą na stanowisku: Inżynier Utrzymania Ruchu.

Lokalizacja: okolice Wrocławia

Zakres obowiązków:

  • Uruchamianie nowych linii produkcyjnych i maszyn
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn
  • Wdrażanie zmian i usprawnień w oprogramowaniu i wizualizacjach
  • Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji oraz napraw w parku maszynowym
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej (w tym instrukcji pracy i procedur)
Requirements
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w branży Automotive)
  • Praktyczna wiedza z obszaru automatyki, elektryki, mechaniki i pneumatyki
  • Znajomość języka angielskiego B2
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Znajomość sterowników OMRON/ MITSUBISHI, manipulatorów KUKA, IQ Works 2.0 lub GP-PRO EX4.0 będzie dodatkowym atutem
Benefits
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
  • Udział w projekcie Greenfield
  • Unikalna możliwość rozwoju w branży Automotive przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów
  • Możliwość dołączenie do organizacji zapewniającej przejrzyste zasady awansu zawodowego i dalszego rozwoju
  • Bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, darmowe lekcje języka angielskiego, kantyna pracownicza, strefa relaksu
  • Liczne szkolenia
  • Możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
  • Praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców
Other notes
To apply for this offer, please follow the "Apply now" button. The salary rates presented here are monthly gross and are based on Grafton Recruitment's research into salary trends. The final salary offered upon hiring will depend on how closely the candidate meets the requirements set out in the job offer. Job offers by Grafton Recruitment are not commercial offers within the meaning of the Polish Civil Code(Articles 66 and 71 CC). We kindly inform you, that we will process all applications with full discretion and contact selected candidates.

Grafton Recruitment Sp.z o.o. is registered on position 20329 in the National Recruitment Agencies Register.

For more related job opportunities visit https://www.grafton.pl/en/job-search